top of page
1586721135901_martyna_sikora.jpg

LEK. MARTYNA SIKORA

Ginekolog

lek. Martyna Sikora jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kształciła się także na Universita Degli Studi di Milano (Włochy). Jest lekarzem w trakcie ostatniego roku specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje na stanowisku młodszego asystenta na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa w Łodzi (dawniej im. Madurowicza). Doktorantka w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

W naszej klinice Pani Doktor wykonuje konsultacje ginekologiczne (w tym na temat każdej formy antykoncepcji), USG ginekologiczne, cytologię, diagnostykę HPV oraz infekcji pochwy (również nawrotowych), usuwa zmiany z okolic intymnych oraz konsultuje pacjentki, które chciałby się poddać zabiegom ginekologii estetycznej i plastycznej.

Opinie pacjentek na temat Pani Doktor są dostępne m.in na stronie: https://www.znanylekarz.pl/martyna-sikora/ginekolog-lekarz-medycyny-estetycznej

Certyfikowany operator lasera MonaLisa Touch w zakresie medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej. Wykonuje nowatorskie zabiegi plastyki krocza z użyciem nici APTOS jako jeden z pierwszych lekarzy ginekologów w Polsce. Wykonuje również zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz własnego tłuszczu w ginekologii estetycznej. W swoim szerokim wachlarzu umiejętności proponuje pacjentkom, również mniej inwazyjne zabiegi (bezigłowe i bezbolesne) celem leczenia przebarwień i rewitalizacji sromu - przy użyciu preparatu PRX-T Lady. Uczestnik licznych kursów oraz konferencji naukowych z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się również w zabiegach usuwania tkanki tłuszczowej z użyciem preparatu Aqualyx – lekarz certyfikowany.

Lek. Martyna Sikora: TeamMember
bottom of page